Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

Badanie opinii publicznej – ankiety monitorujące funkcjonowanie administracji samorządowej
 

1. Sołectwo Borycz  (Wybory 05 marzec 2015r.)

Sołtys: Hendel Hubert

Skład Rady Sołeckiej:

  1.  Gordzielik Henryk

  2.  Lyra Antoni

  3.  Hurek Kornelia

  4.  Kuboń Klara

  5.  Mróz Ilona

  6.  Rzepka Joanna

  7.  Schlappa Piotr

  8.  Mika Inga

  9.  Szłapa Stefan

 10. Joszko Barbara 

 

2. Sołectwo Grabów  (Wybory 13 marzec 2015 r.)

Sołtys: Radziej Norbert

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Danch Żaneta - przewodnicząca

2.   Tic Krzysztof

3.   Zajdel Winfryd

4.   Sklorz Hubert

5.   Gusdek Artur

6.   Kulik Karolina

7.   Krawiec-Hess Małgorzata

8.   Nowak Franciszek

9.   Kędroń Patrycja

10. Zajdel Stefania

11. Pacula Joachim

 

3. Sołectwo Izbicko  (Wybory 28 styczeń 2015 r.)

Sołtys: Pypka Andrzej

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Marta Niedziela - przewodnicząca

2.   Woźniak Henryk

3.   Wieloch Włodzimierz

4.   Grząba Józef

5.   Marchowska Mirosława   

6.   Kurkin Krzysztof

7.   Wójcik Zdzisław

8.   Hurek Regina

9.   Gawlik Rita

 

4. Sołectwo Krośnica  (Wybory 19 luty 2015 r.)

Sołtys: Błyszcz Jan

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Zettelmann Henryk - przewodniczący

2.   Richter Krystyna

3.   Piegza Ewald

4.   Staś Joachim

5.   Gogolok Gerhard

6.   Siemski Jacek

7.   Hurek Arnold

8.   Staś Jolanta

9.   Łukaszczyk Danuta

 

5. Sołectwo Ligota Czamborowa  (Wybory 09 luty 2015r.)

Od dnia 09.02.2015r. do dnia 31.12.2015r. sołtysem sołectwa Ligota Czamborowa była Pani Krystyna Weihs. W wyniku jej rezygnacji z tej funkcji od dnia 18.02.2016r. nowym sołtysem miejscowości został Pan Krzysztof Koik

Sołtys: Koik Krzysztof    (Wybory - 18.02.2016r.)

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Hurek Agnieszka - przewodnicząca

2.   Wieczorek Rudolf

3.   Wacławczyk Rafał

4.   Mira Marcin

5.   Koik Krzysztof

6.   Ploschytza Piotr

7.   Szotka Ewa

8.   Wieczorek Maria

 

6. Sołectwo Otmice  (Wybory 11 luty 2015r.)

Sołtys: Burnos Marian

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Kuczera Leon

2.   Kopocz Mateusz

3.   Larisz Roman

4.   Santura Paweł

5.   Burnos Barbara

6.   Wenert Peter

7.   Ralla Krzysztof

8.   Stupiński Stanisław

9.   Orzechowska Zdzisława

10. Woźnica Aniela

 

7. Sołectwo Poznowice (Wybory 29 styczeń 2015r.)

Sołtys: Guz Ginter

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Nieświec Teresa - przewodnicząca

2.   Gorzkula Joachim

3.   Nowak Alfred

4.   Pastuszka Guido

5.   Skulska Grażyna

6.   Swoboda Magdalena

7.   Pluta Rita

 

8. Sołectwo Siedlec (Wybory 23 luty 2015r.)

Sołtys: Niedziela Teresa

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Małek Maria

2.   Tkotz Eleonora

3.   Klama Regina

4.   Mandok Bożena

5.   Grobarek Seweryn

6.   Tkotz Teodor

7.   Pandel Sebastian

 

9. Sołectwo Sprzęcice  (Wybory 22 styczeń 2015r.)

Sołtys: Nieświec Andrzej

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Niedworok Marcin - przewodniczący

2.   Iskra Teresa

3.   Małek Antoni

4.   Puszka Jacek

5.   Moszek Beata

6.   Nieświec Aleksandra

7.   Głuczek Marcin

8.   Moszek Roksana

9.   Kiklaisz Klaudia

10. Buczek Piotr

 

10. Sołectwo Suchodaniec (Wybory 16 luty 2015r.)

Sołtys: Krawczyk Waldemar

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Wieliczko Bernadeta

2.   Wiench Dorota

3.   Krawczyk Renata

4.   Lipok Ewelina

5.   Plachetka Anna

6.   Domerecka Maria

7.   Szymoch Włodzimierz

8.   Puzik Ewa

 

11. Sołectwo Utrata (Wybory 10 luty 2015r.)

Sołtys: Hurek Artur

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Lipok Gabriela

2.   Scześniok Gabriela

3.   Hurek Gabriela

4.   Miller Jolanta

5.   Mikula Norbert

6.   Barbara Niewiem