Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

Badanie opinii publicznej – ankiety monitorujące funkcjonowanie administracji samorządowej

1. Sołectwo Borycz  (Wybory 31 styczeń 2019 r.)

Sołtys: Hendel Hubert

Skład Rady Sołeckiej:

  1.  Szłapa Stefan - przewodniczący

  2.  Pierończyk Arkadiusz

  3.  Lyra Antoni

  4.  Gordzielik Henryk

  5.  Hurek Kornelia

  6.  Joszko Barbara

  7.  Kuboń Helena

  8.  Mika Inga

  9.  Szłapa Piotr

 10. Mróz Ilona

 

2. Sołectwo Grabów  (Wybory 25 styczeń 2019 r.)

Sołtys: Radziej Norbert

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Danch Żaneta - przewodnicząca

2.   Tic Hildegrada

3.   Warwas Justyna

4.   Danch Rafał

5.   Gusdek Artur

6.   Kulik Krzysztof

7.   Pacula Joachim

8.   Tic Krzysztof

9.   Zajdel Winfryd

 

3. Sołectwo Izbicko  (Wybory 1 luty 2019 r.)

Sołtys: Graca Krzysztof

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Niedziela Marta - przewodnicząca

2.   Gawlik Rita

3.   Witt Dorota

4.   Czech Jan

5.   Gawlik Joachim

6.   Hurek Grzegorz

7.   Kurkin Krzysztof

8.   Mosz Gerard

 

4. Sołectwo Krośnica  (Wybory 4 luty 2019 r.)

W sołectwie Krośnica zgłoszony kandydat nie uzyskał wystarczającego poparcia. Wybory odbędą się ponownie.

DO NASTĘPNYCH WYBORÓW OBOWIĄZKI SOŁTYSA PEŁNI DOTYCHCZASOWY SOŁTYS JAN BŁYSZCZ.

5. Sołectwo Ligota Czamborowa  (Wybory 30 styczeń 2019 r.)

Sołtys: Rudolf Wieczorek  

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Hurek Agnieszka - przewodnicząca

2.   Skóra Patrycja

3.   Koik Krzysztof

4.   Mika Marcin

5.   Koik Gizela

 

6. Sołectwo Otmice  (Wybory 8 luty 2019 r.)

Sołtys: Larisz Roman

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Glück Adam - przewodniczący

2.   Patoła Monika – wiceprzewodnicząca

3.   Jurczyk Michał

4.   Magdalena Jendrzejek

5.   Malek Roman

6.   Ralla Krzysztof

7.   Stępień Kamil

8.   Klyszcz Damian

9.   Klyszcz Michał

10. Polaczek Jakub

 

7. Sołectwo Poznowice (Wybory 23 styczeń 2019 r.)

Sołtys: Kiklaisz Roman

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Jelito Iwona- przewodnicząca

2.   Morawiec Dorota

3.   Majerski Andrzej

4.   Skulska Grażyna

5.   Goj Norbert

6.   Raducka Karina

7.   Dombek Joachim

 

8. Sołectwo Siedlec (Wybory 29 styczeń 2019 r.)

Sołtys: Niedziela Teresa

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Caban Gabriela - przewodnicząca

2.   Kołodziej Paweł

3.   Brzezina Grzegorz

 

9. Sołectwo Sprzęcice  (Wybory 24 styczeń 2019 r.)

Sołtys: Nieświec Andrzej

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Niedworok Marcin - przewodniczący

2.   Polok Tomasz

3.   Kiklaisz Klaudia

4.   Małek Antoni

5.   Puszka Jacek

6.   Kornek Katarzyna

 

10. Sołectwo Suchodaniec (Wybory 5 luty 2019 r.)

Sołtys: Krawczyk Waldemar

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Plachetka Anna

2.   Domerecka Maria

3.   Mróz Maria

4.   Piontek Zuzanna

5.   Szymocha Włodzimierz

6.   Domerecka Bożena

7.   Szyszka Arkadiusz

8.   Wieliczko Bernadeta

9.   Krawczyk Renata

10. Krawczyk Waldemar

 

11. Sołectwo Utrata (Wybory 7 luty 2019 r.)

Sołtys: Hurek Artur

Skład Rady Sołeckiej:

1.   Miler Jolanta - przewodnicząca

2.   Wiącek Andrzej

3.   Hurek Monika

4.   Lipok Gabriela

5.  Scześniok Józef